RD se dvěma byty 2+1

165.1

UŽITNÁ PLOCHA m²

393

POZEMEK PLOCHA m²

2

POČET PODLAŽÍ

6

POČET MÍSTNOSTÍ

Nemovitost

 

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej rodinného domu 4+2 ( dva byty 2+1 ) s garáží, zahradou, mnohými úložnými prostory a možností dalšího rozšíření obytného prostoru, a to vše v obci Přemyslovice, ležící ve střední části Moravy v Olomouckém kraji asi 16 kilometrů severozápadně od okresního města Prostějova a asi 23 kilometrů západně od Olomouce.
Jedná se o velmi pěknou lokalitu, vesnička se rozprostírá v jižní části Zábřežské vrchoviny, kde najdete zde krásnou přírodu i veškerou občanskou vybavenost.

 

Více

 

 

Dům / dispozice a umístění
Rohový rodinný dům o celkové dispozici 4+2 je rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky, které jsou o stejné dispozici 2+1, kde každý z bytů má vlastní vstup, způsob vytápění a přístup na dvůr. Velkou výhodu tedy je možnost využití jako větší rodinné bydlení ( současný stav ), pohodlné dvougenerační bydlení, ale i případné rozdělení na samostatné jednotky s následným pronájmem jedné z nich a pokrytí tach části nákladů s provozem, nebo splátkou hypotečního úvěru.
Byt č. 1 – Přes vstupní předsíň se dostaneme do kuchyně s jídelnou, přes kterou jsou dále dveře do koupelny se sprchovým koutem a dvou průchozích pokojů. Dále zde najdeme oddělenou toaletu, koupelnu s vanou a  spíž umístěnou pod schody a vstup na útulnou, udržovanou zahradu.
V druhém podlaží se nachází prostorná místnost sloužící jako úložný prostor, či po úpravě k bydlení. Tento byt je vytápěn plynovým kontlem, kde je možnost využítí původního kotle na tuhá paliva. 
Byt č.2 - Vstupem z ulice se dostaneme do kuchyně, ze které jsou dále vstupy do dvou neprůchozích pokojů a předsíně vedoucí na dvůr. Vytápění je řešeno dvěma kamny na tuhá paliva.
Další: 
Dům je dobře řešen i z hlediska úložného prostoru, kde je nejen částečně podsklepen ( možné využít jako sklad sezonních potravin a vinárna ), ale další prostory se nalézají v patře domu, ve dvoře a v předsíni se nachází příruční místnost pro uložení věcí.
Ve dvoře domu se nachází objekty sloužící jako dílna, příruční sklady, udírna, aj. Zde se nabízí možnost rozšíření obytného prostoru, zvětšení zahrady, či parkování.

Dům / stav a vybavení
Tento komfortní dům byl postupně rekonstruován a modernizován.
Veškeré inženýrské sítě: vodovod, kanalizace, plyn a elektro jsou napojeny do ulice. 

Lokalita, blízké okolí
V těsné blízkosti se nachází autobusová zastávka, restaurace, MŠ, ZŠ. 

Parkování / doprava
Samotná lokalita má dobrou dopravní dostupnost. 
Autobusová zastávka v těsné blízkosti.
Možnost parkovaní ve vlastní garáži,  přímo u domu, tak v těsné blízkosti. 

Financování / náklady
Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru.
Nemovitost je vhodná jako rodinné bydlení s možností úpravy pro vícegenerační bydlení. Nebo bydlení v jednom z bytů a pronájmem bytu druhého, kdy nájemné by krylo finanční náklady spojené s rekonstrukcí či hypotékou.

Ostatní
Dům je bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady.

Vzhledem k zajímavé a exkluzivní nabídce, doporučuji osobní prohlídku.

Kompletní servis.

Dům

informace

2
Počet jednotek:
2
Pater
Smíšená
Konstrukce budovy:

Pozemek

informace

Garáž a vjezd přes bránu do zahrady pro parkování dalších aut

informace

Brána do zahrady

informace

Cena

3.890.000,- Kč

RD se dvěma byty 2+1

Přemyslovice 51, 798 51

2024 © Adam Trčka - All Rights Reserved