Prodej zařízeného bytu 2+kk po kompletní rekonstrukci, Boskovice, Blansko

Investiční byt v blízkosti Brna

45 m²

UŽITNÁ PLOCHA

2+kk

DISPOZICE

-1/2

UMÍSTĚNÍ PODLAŽÍ

2

POČET MÍSTNOSTÍ

3D scan / 3D prohlídka

Nemovitost

Jako vybraný zástupce majitele nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný, zařízený a vybavený byt 2+kk, v klidné ulici Vodní, části obce Boskovice, okrese Blansko.

 

Více

 

 

Tento prostorný byt nabízí skvělou možnost pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají kompaktní a útulné bydlení. S výhledem na velmi dobrý stav objektu a jeho vybaveností je tato nemovitost ideální volbou pro ty, kteří chtějí v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v pěší vzdálenosti do centra.

 

Byt / stav a dispozice

Nabízený byt po zdařilé a vkusné rekonstrukci s dispozici 2+kk a celkové ploše 45m², je rozdělen na vstupním schodištěm, ze které se dostáváme do prostoru předsíně rozdělující samostatnými vstupy prostory - kuchyně s jídelnou, ložnice a koupelny s oddělenou toaletou..

 

Dům / stav a orientace

Jedná se o objekt z roku 2008 ve velmi dobrém stavu. Vzhledem k umístění bytu v budově -  rohové suterénní části, se jedná o velmi klidný byt.  K využití je předzahrádka a zahradní domek pro uskladnění věcí.

 

Lokalita / blízké okolí

Přímo v místě je veškerá paleta občanské vybavenosti. V těsné blízkosti se nachází zastávka MHD + hlavní autobusové a vlakové nádraží, restaurace, kavárny, aj.
V okolí domu se nachází zámek a hrad Boskovice se zámeckým parkem, Hrádek na Baště a další možnosti sportovních, volnočasových a kulturních aktivit. Jedná se o lokalitu, kde je příjemné bydlení.

 

Parkování / doprava

Samotná lokalita má výbornou dopravní dostupnost. Pouze 300m od domu  se nachází hlavní autobusové a vlakové nádraží Boskovice s dojezdem do hodiny do Brna.
Možnost parkování je bezproblémově přímo u domu na veřejných parkovištích.

 

Náklady bytu / Financování

Na byt jsou nízké měsíční náklady s užíváním bytu spojené.

Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru.

Vzhledem ke své poloze i dispozici je byt vhodný jak pro pohodlné bydlení, tak i jako výborná investice především na pronájmy. Byt je bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady.

Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme více informací a domluvíme si termín prohlídky.

Doporučujeme prohlídku tohoto velice pěkného bytu.

Dům

informace

Dokončení stavby: 2008

3
Podlaží
22
Vlastníků
18
Bytů
 

Cena

2.750.000,.- Kč

Prodej zařízeného bytu 2+kk po kompletní rekonstrukci, Boskovice, Blansko

2024 © Adam Trčka - All Rights Reserved