Prostorný byt 2+1 v osobním vlastnictví s balkonem

ul. Herčíkova, Brno-Královo Pole

67,4 m²

PODLAHOVÁ PLOCHA

3/5

POČET PODLAŽÍ

3,15 m²

LODGIE PLOCHA

2+1

DISPOZICE

3D prohlídka

Nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout k prodeji prostorný byt 2+1 v osobním vlastnictví s balkonem, a to na strategickém místě – ulici Herčíkova, Brno – Královo Pole.
 

Více

 

Byt / stav a dispozice
Nabízený slunný byt o dispozici 2+1 je výborně dispozičně řešen. Všechny místnosti mají samostatné vstupy z předsíně, obývají prostor pak i s možností vstupu z vybavené kuchyně, ke které patří velmi praktická menší místnost. Předností bytu je dále i praktická místnost s úložnými prostory, která může být v bytě využita jako šatna nebo komora.  Byt o celkové výměře 71m2 ( 61m2 + lodžie 3,15m2 a sklep 6,1m2 ) je v udržovaném původním stavu, kde za zmínku stojí původní parkety, které jsou položeny v obývacím pokoji a v ložnici, která je spojena s prostorným balkonem s výhledem na východ. V koupelně je vana a umyvadlo se zrcadlem. WC je oddělené zvlášť.


Dům / stav a orientace
Dokončení stavby bytového domu je z roku 1975. Dům prošel také revitalizací, která spočívala v zateplení fasády a ploché střechy (vč. nové střešní krytiny z asf. pásů), opravy balkónů, výměny vchodových dveří, nové zvonkové tablo (domovní telefony), nové pošt. schránky, výměna podlahové krytiny na chodbách, výmalba všech spol. prostor vč. obnovy nátěrů (futra, zábradlí, radiátory, parapety atp.) ve společných prostorách i exteriéru stavby výměna vodoměrů a měřičů tepla za bezdrátové aj. V plánu oprav je dále oprava venkovního schodiště a stupaček. Nespornou výhodu je fakt, že se na dům a jeho správu (potažmo vlastníky bytových jednotek - SVJ) nevztahuje žádný úvěr, kromě úvěru na zateplení domu, který se postupně splácí. Společenství vlastníků dále tvoří rezervy na případné budoucí opravy či modernizace aj. Byt v domě je situovaný ve 3.NP/5, kde orientace bytu přináší dostatek světla do všech místností. Okna ložnice jsou orientovaná na východ, obývací prostor s kuchyní pak na západ s výhledem do zeleně.

V domě je možné využít společné prostory: v přízemí kolárnu / kočárkárnu a také dvě sušárny v suterénu.

Lokalita / blízké okolí
Byt je ve skvělé lokalitě, kde v docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - restaurace, dětská, sportovní a workout hřiště, mateřská školka, Billa a mnohé další.

Technologický park a VUT je vzdálené pouze deset minut chůze od domu, což z bytu dělá i výbornou investici na pronájmy.

Jedná se o vyhledávanou lokalitu, kde je příjemné bydlení.


Parkování / doprava
Samotná lokalita má výbornou dopravní dostupnost do centra Brna a na brněnský okruh. Možnost bezproblémově parkovat je přímo u domu na velkém parkovišti. Vynikající dopravní dostupnost zajišťují dále zastávky MHD (zastávka Technické muzeum a Srbská 5 minut pěšky).

Náklady bytu / Financování
Na byt jsou měsíční náklady s užíváním bytu včetně fondu oprav: 4943 Kč + plyn a elektřina.
Financování je možné hypotečním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru.


Vzhledem ke své poloze i dispozici je byt vhodný jak pro pohodlné bydlení, tak i jako výborná investice především na pronájmy. Byt je bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady.

Doporučujeme prohlídku tohoto velice pěkného bytu.

Budova

informace

1975
Rok výstavby
5
Pater
11
Bytů

Společné prostory:  kolárna/kočárkárna, 2 sušárny 

Stav fondu oprav: 220.000,- Kč

Úvěr domu: 10.364,-kč/měs. do roku 2027

Cena

5 300 000,- Kč

Prostorný byt 2+1 v osobním vlastnictví s balkonem

Herčíkova 11, Brno 612 00

2023 © Adam Trčka - All Rights Reserved