RD - Rovečné, Žďár nad Sázavou - Kraji Vysočina

Vlastní bydlení / rekreace

182 m²

POZEMEK

126 m²

ZASTAVĚNÁ

2

POČET PODLAŽÍ

1

GARÁŽ/PARKOVÁNÍ

3D scan / 3D prohlídka

Nemovitost

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné části obce Rovečné okres Žďár nad Sázavou. Tento řadový dům je přízemního typu, s užitnou plochou cca 100m² na zastavěné ploše 126m². Celková plocha pozemku činí 182m² ( zastavěná plocha a nádvoří ) s možností odkupu a rozšíření zahrady o v současnosti využívaného pozemku v těsné blízkosti domu velikosti 145 m². Další parcely v okolí - 1.809 m². Stav objektu je dobrý a vybavení je částečné. Tato nemovitost nabízí možnost využití jako chalupy k rekreaci nebo trvalého bydlení. Díky krásnému okolí je ideální pro odpočinek a relaxaci. Možnost půdní vestavby a využití veškerých inženýrských sítí.

 

Více

 

 

Dům / stav a dispozice

Dům, který je připojen na veškeré inženýrské sítě ( plynovod u hranice pozemku ), je v dobrém stavu, vhodný k modernizaci, přičemž jeho zastavěná plocha činí 126 m² ( + vedlejší přístavby ) na parcele o celkové rozloze 182 m².

Dům je dobře řešen i z hlediska úložného prostoru, kde v suterénu domu jsou místnosti sloužící jako sladovací prostory, vstup do samostatné garáže na zahradě přístupné průjezdem domu. Další prostory se nalézají v návaznosti na stavbu domu.
Veškeré inženýrské sítě: Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn ( u hranice pozemku domu ) a veřejnou kanalizaci. Vytápění domu je kotlem na tuhá paliva.

Pozemek a přístup

Vlastní pozemek o velikosti 182 m² poskytuje dostatek prostoru pro různé možnosti relaxace a vyžití. Ideální poloha v řadové zástavbě a dostupná doprava po silnici, autobusem dále zvyšují atraktivitu této nemovitosti. S výhodnou lokalitou je tato nemovitost vhodnou pro pohodlné vlastní rodinné bydlení, nebo k individuální rekreaci. Dále je možnost odkupu v současnosti využívaného pozemku v těsné blízkosti domu o velikosti 145 m² ve vlastictví obce. Další parcely v okolí, které jsou součástí prodeje - 1284 m² Druh pozemku: trvalý travní porost a 525m² lesního pozemku.

Lokalita / blízké okolí

Rovečné jsou obcí nacházející se na úpatí Horního lesa, který je svou výškou 774 m n.m. nejvyšším vrcholem přírodního parku Svratecká hornatina. Přímo v místě je široká paleta občanské vybavenosti. V obci najdeme jak mateřskou, tak základní školu, dětské a fotbalové hřiště, obchod, aj. Jedná se o lokalitu, kde je příjemné bydlení. Z pohledu obyvatelstva se jedná o bezproblémové okolí s přátelskými sousedskými vztahy. V okolí domu se dále nachází cyklostezka.

Parkování / doprava

Samotná lokalita má dobrou dopravní dostupnost. Možnost parkovat je přímo u domu, v garáži a na veřejných parkovištích. 

Náklady / Financování

Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru.

Vzhledem ke svému stavu, poloze a velikosti, je dům vhodný jak pro pohodlné rodinné bydlení, tak i jako chalupa k rekreaci. Bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady.

Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme více informací a domluvíme si termín prohlídky.

Zastavěná plocha a nádvoří

informace

Okolí

informace

Součást prodeje - trvalý travní porost

informace

Informace o pozemku
Parcelní číslo: 809/2
Obec: Rovečné 
Katastrální území: Rovečné [741990]
Výměra: 525m²
Druh pozemku: lesní pozemek
Způsob ochrany nemovitosti: pozemek určený k plnění funkcí lesa

Součást prodeje - lesní pozemek

informace

Informace o pozemku
Parcelní číslo: 1490
Obec: Rovečné 
Katastrální území: Rovečné [741990]
Výměra: 1284m²
Druh pozemku: trvalý travní porost
Způsob ochrany nemovitosti: zemědělský půdní fond

Cena

1.490.000,.- Kč

RD - Rovečné, Žďár nad Sázavou - Kraji Vysočina

2024 © Adam Trčka - All Rights Reserved