RD - Prštice u Brna

371m²

POZEMEK

115m²

ZASTAVĚNÁ

1

POČET PODLAŽÍ

5+

POČET MÍSTNOSTÍ

3D scan / 3D prohlídka

Nemovitost

Nabízíme k prodeji rodinný dům na adrese ulice Kelendrov, v klidné části obce Prštice, obec Prštice, okres Brno-venkov. Tento dům je ideální pro rodiny s dětmi, kteří hledají bezpečné a přátelské prostředí. Dům disponuje více pokoji, které poskytnou dostatek prostoru pro celou rodinu. Jeho velmi dobrý stav a užitná zaručují komfortní bydlení.

 

Více

 

 

Dům / stav a dispozice

Výhodou této nemovitosti je velká zahrada o rozloze 157m², která poskytne dětem dostatek prostoru k hrám na čerstvém vzduchu. K dispozici je také herní místnost a dětské pokoje, které usnadní život s dětmi a vytvoří pro ně příjemné prostředí k odpočinku a hraní.

Dům se nachází v blízkosti škol, parků a dalších atrakcí pro děti, což zajišťuje pohodlný život pro rodiny s nejmenšími členy. Po rekonstrukci - zateplení a plastová okna, což dodává domu moderní vzhled a zlepšuje energetickou účinnost.

Vybavení domu je částečné a zahrnuje veškeré inženýrské sítě, topení je ústřední - plynové + krbová kamna. Dostupná doprava je zajištěna prostřednictvím silnice, MHD a autobusu, což usnadní každodenní cestování.

Pozemek a přístup

Velký pozemek poskytuje dostatek prostoru pro různé možnosti využití. Ideální poloha v řadové zástavbě a dostupná doprava po silnici, autobusem a vlakem dále zvyšují atraktivitu této nemovitosti. S výhodnou lokalitou je tato nemovitost vhodnou pro pohodlné vlastní rodinné bydlení, nebo jako investice k modernizaci a realizaci ubytování.

Lokalita / blízké okolí

Obec Prštice je obcí nacházející se v Bobravské vrchovině, na okraji přírodního parku Bobrava. Přímo v místě je široká paleta občanské vybavenosti. V obci najdeme jak mateřskou, tak základní školu, dětské hřiště, obchod, pohostinství aj. Jedná se o lokalitu, kde je příjemné bydlení. Z pohledu obyvatelstva se jedná o bezproblémové okolí s přátelskými sousedskými vztahy. V okolí domu se dále nachází cyklostezka.

Parkování / doprava

Samotná lokalita má výbornou dopravní dostupnost díky nedalekému dálničnímu sjezdu Břeclav z dálnice D2. Možnost parkovat je přímo u domu na veřejných parkovištích. Vynikající dopravní dostupnost zajišťují dále vlaková zastávka, která je kousek od domu.

Náklady / Financování

Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru.

Tento rodinný dům nabízí bezpečné a příjemné bydlení pro celou rodinu. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

informace

Cena

4 990 000,.- Kč

RD - Prštice u Brna

2024 © Adam Trčka - All Rights Reserved