RD - Lužice u Hodonína

Polní 909/6, 696 18

768 m²

POZEMEK

226 m²

ZASTAVĚNÁ

5+

MÍSTNOSTÍ

3

GARÁŽ/STÁNÍ

Videoprohlídka

Nemovitost

Jako vybraný zástupce majitele Vám zprostředkujeme velmi zajímavou příležitost ke koupi snového rodinného domu v malebné obci Lučice u Hodonína.

Samostatně stojící dům s dispozici 4+1 o vnitřní velikosti 129,4m² + 6,9m² závětří a z jídelny přístupné terasy - 17m² orientované do zahrady, která byla navržena zahradní architektkou a kde je samostatně stojící garáž o ploše 56m² s dálovým ovládáním. Dům byl postaven v roce 2005, a to pro vlastní bydlení majitelů. Tento vysoce komfortní dům byl dokončen v roce 2006 s důrazem na provedení, a to za použití velmi kvalitních materiálů a moderních zařízení. 

Jistě Vás dům osloví promyšleným dispozičním řešením, špičkovými materiály a svými prvky. Díky kladenému důrazu při realizaci stavby, kde se majitelé pohybují v oboru, zejména na technologické postupy a precizní zpracování, se jedná o jedinečnou příležitost koupě vlastního vysněného bydlení. Dále se ocení okrasná zahrada domu, která je z pera přední renomované zahradní architektky Ing. Arch. Vajové.

Neváhejte, zavolejte a přijďte se osobně přesvědčit na prohlídku tohoto domu ". 

 

Více

 

 

Dům / dvojgaráž 
K rodinnému domu kromě vnitřích plochy místností také patří - závětří o velikosti 15m² a terasa se vstupem z kuchyně o velikosti 17m².  V technické zázemí najdeme ovládání vytápění, které je v tandemu teplovodního podlahového systému s rozvodem po téměř celém prostoru domu spolu s radiátory, kde je již dva roku zdrojem kondenzačním kotel značky Viessmann. Dále je v tech. místnosti plynový boiler pro ohřev TUV o objemu 150 litrů. Najdeme zde i ovládaní centrálního vysavače, zabezpečovacím systému a další. 

Z velmi prostorné předsíně domu jsou samostatné vstupy do jednotlivých místností - ložnice a dvou pokojů, samostatné toalety s bidetem a umyvadlem, koupelny se sprchovým koutem a rohovou vanou, posuvnými dveřmi se dostaneme do obývacího prostoru s krbem, který je dále propojen s kuchyní a jídelnou, odkud je vstup do praktické potravinové místnosti a na terasu směrem do zahrady. V technické místnosti je také vstup do podkroví, které lze dále využít a o tuto plochu dále dům rozšířit. Nabízí se tedy především pro pohodlné rodinné bydlení s jeho veškerými atributy. 

Devizou je jistě dálkové ovládání jak brány vjezdu na vlastní pozemek, tak samotné dvojgaráže, která se nachází za domem, jakožto samostatně stojící o ploše 56m². V prostoru garáže se nachází také zázemí, boční vstup a WC s umyvadlem a další.

Lokalita / blízké okolí
Lužice jsou obcí nacházející se v blízkosti (4km) města Hodonína a cca 50km/35min. jihovýchodně od Brna při hranici Moravy se Slovenskem. Z pohledu obyvatelstva se jedná o bezproblémové okolí s přátelskými sousedskými vztahy, kde je příjemné bydlení. Dům je ve velmi pěkném prostředí vedle lesoparku. V obci je veškerá občanská vybavenost, školka, škola, zdravotní středisko, samoobsluha, tenisové kurty, sportovní hala s posilovnou, sokolovna.

Parkování / doprava
Parkování je možno jak před domem na vlastním pozemku, tak za bránou a v dvojgaráži. V obci je vlakové a autobusové spojení, napojení na cyklostezky.

Financování / náklady
Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru.

Ostatní 
Dům je bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady.

Ojedinělá nabídka, kompletní servis "

Doporučuji.

 

Okrasná zahrada

informace

Realizace, architektonická, projektová a další činnosti s okrasnou zahradou související, pochází z pera přední renomované zahradní architektky Ing. Arch. Vajové.

Cena

,- Kč

RD - Lužice u Hodonína

Polní 909/6, 696 18 Lužice

2024 © Adam Trčka - All Rights Reserved