Prodej RD 2+1 v obci Neslovice, 15min od Brna

192

POZEMEK PLOCHA m²

155

ZASTAVĚNÁ PLOCHA m²

1

POČET PODLAŽÍ

3

POČET MÍSTNOSTÍ

Nemovitost

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej rodinného domu 2+1 s možností dalšího rozšíření obytného prostoru, a to vše v obci Neslovice, ležící mezi Rosicemi a Ivančicemi, s dobrou dostupností do města Brna. Jedná se o velmi pěknou lokalitu, obec se rozprostírá na okraji Boskovické brázdy a přírodního parku Bobrava, kde najdete krásnou přírodu i občanskou vybavenost.

 

Více

 

Dům / dispozice a umístění
Řadový rodinný dům o celkové dispozici 2+1 je vstupní chodbou dále rozdělen předsíní pro vstup do prvního pokoje, do kuchyně s jídelnou a přístupu na dvůr, kde se nachází další hospodářská stavení. Z kuchyně je dále vstup do druhého pokoje a chodby vedoucí do koupelny s vanou a na oddělenou toaletou.

Další: 
Dům je dobře řešen i z hlediska úložného prostoru, kde je nejen částečně podsklepen ( možné využít jako sklad sezonních potravin či vinárna ), ale další prostory se nalézají na půdě v podkroví domu. Ve dvorním křídle domu se dále nachází objekty sloužící jako dílna, příruční sklady, studna s pitnou vodou přivedenou do domu, a další. Zde se především nabízí možnost rozšíření obytného prostoru, zvětšení zahrady apod.

Dům / stav a vybavení
Tento dům byl postaven kolem roku 1930 na betonových základových pásech. Zdivo z cihel, stropy dřevěné trámové s rovnými podhledy. Střecha uliční části je sedlová, dvorního dřídla pultová. V roce 1975 byla provedena rekonstrukce objektu - sociální zařízení včetně rozvodů, dveří a střešní krytiny. V posledních letech vyměněna okna za nová plastová, později byla prováděna běžná údržba.
Z inženýrských sítí je dům napojen na vodovod, plyn a elektro, kanalizace je s projektem pro připojení, kde v současnosti je svedena do jímky.

Lokalita, blízké okolí
V těsné blízkosti se nachází autobusová zastávka, restaurace, MŠ, ZŠ. 

Parkování / doprava
Samotná lokalita má dobrou dopravní dostupnost jak do Brna, tak sousedících Ivančic a Oslavan. 
Autobusová zastávka v těsné blízkosti.
Možnost parkovaní je v těsné blízkosti domu. 

Financování / náklady
Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího úvěru.
Nemovitost je vhodná jako rodinné bydlení s možností úpravy pro vícegenerační bydlení. 

Ostatní
Dům je bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady.

Vzhledem k zajímavé a exkluzivní nabídce, doporučuji osobní prohlídku.

 

Kompletní servis

Dům

informace

1930
Rok dokončení výstavby
1975
Rok velké rekonstrukce
2015
Rok poslední rekonstrukce

Společné prostory:  vnitroblok 

Pozemek

informace

Cena

3 150 000,- Kč

Prodej RD 2+1 v obci Neslovice, 15min od Brna

Hlavní 101, 664 91 Neslovice

2023 © Adam Trčka - All Rights Reserved