RD v obci Tvořihráz k rekonstrukci

Vlastní bydlení / investice

1802 m²

POZEMEK

107 m²

ZASTAVĚNÁ

2

POČET PODLAŽÍ

5+

POČET MÍSTNOSTÍ

Videoprohlídka

Nemovitost

Jako vybraný zástupce majitele Vám nabízíme k prodeji rodinný dům ve vinařské obci Tvořihráz, nachází na úpatí Českomoravské vrchoviny v malebném údolí řeky Jevišovky v Jevišovické pahorkatině, 14 km severovýchodně od Znojma. Tento samostatně stojící dům s velkým pozemkem je určen k celkové rekonstrukci a nabízí obrovský potenciál pro nové majitele. Tento dům s možnosti koupě i sousedního pozemku nabízí skvělou možnost investice, nebo ideální možnost pro ty, kteří hledají kompaktní a klidné bydlení. S výhledem na možnosti objektu a jeho velikost, je tato nemovitost ideální volbou pro ty, kteří chtějí rodinné bydlení v klidné lokalitě , nebo investiční příležitost.

 

Více

 

 

Dům / stav a dispozice

Konstrukce domu je z pálených cihel, což zaručuje stabilitu a dlouhou životnost objektu. Dům je připojen na vodovodní řád, elektroinstalace je provedena v měděných rozvodech a kanalizace je k dispozici na hranici pozemku. S možností rozšíření do podkroví má nový vlastník možnost vytvořit prostorné a moderní bydlení dle vlastních představ. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě s dobrou dostupností dopravy a impozantním výhledem do okolí. Díky svému velkému pozemku a možnosti úprav je tato nemovitost ideální pro investory hledající zajímavou investiční příležitost s vysokým potenciálem zhodnocení. Nabízíme jedinečnou šanci stát se vlastníkem této zajímavé nemovitosti s mnoha možnostmi pro využití a rozvoj. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Dům před rekonstrukcí je v dobrém stavu a průběžně udržován.

 

Lokalita / blízké okolí

Dům je ve strategické lokalitě, s dobrou dostupností do Znojma a města Brna. V obci najdeme, potraviny – obchod, hřiště a mateřskou školu, autobusovou zastávku. Jedná se o lokalitu, kde je příjemné bydlení. Z pohledu obyvatelstva se jedná o bezproblémové okolí. V okolí domu se dále nachází cyklostezka ( Viniční trať Na vinici ), zámek Tvořihráz, a další možnosti sportovních, volnočasových a kulturních aktivit.

 

Parkování / doprava

Samotná lokalita má výbornou dopravní dostupnost do centra Brna. Možnost parkovat je přímo u domu na veřejných parkovištích. Vynikající dopravní dostupnost zajišťují dále zastávka MHD, která je přímo u domu.

 

Náklady / Financování

Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru.

Vzhledem ke svému stavu, poloze a velikosti, je dům vhodný jak pro pohodlné rodinné bydlení, tak i jako výborná investice. Bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady.

Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme více informací a domluvíme si termín prohlídky.

Dům

informace

1
Počet jednotek
2
Pater
Cihlová

Konstrukce budovy

 

Pozemek

informace

Vhodné k rekonstrukci, změny dispozice aj.

 

 

 

Cena

1.990.000,- Kč

RD v obci Tvořihráz k rekonstrukci

2024 © Adam Trčka - All Rights Reserved