RD s pozemek a možností stavby 7438m²

investice, možnost výstavby 4 x RD

7438m²

POZEMEK

161m²

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

1

POČET PODLAŽÍ

4 X RD

MOŽNOST VÝSTAVBY

Videoprohlídka

Nemovitost

Jako vybraný zástupce majitele Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v obci v části obce Suchohrdly u Miroslavi, okrese Znojmo, postavený z cihel s velkým potenciálem pro investory. Rodinný dům v obci v části obce Suchohrdly u Miroslavi, okrese Znojmo s velkým potenciálem, kde tato nemovitost nabízí možnost rozdělení zahrady na stavební parcely a výstavbu až čtyř rodinných domů, což z ní činí ideální investici pro ty, kteří hledají návratnost investice.

 

Více

 

 

Dům / stav a dispozice

Konstrukce domu je z pálených cihel, což zaručuje stabilitu a dlouhou životnost stavajícího objektu. Dům je připojen na vodovodní řád a kanalizace je k dispozici na hranici pozemku. Dům je v dobrém stavu, obývaný a disponuje více pokoji a místnostmi, přičemž jeho zastavěná plocha činí 161m² na parcele o celkové rozloze 7438m².

Pozemek a přístup

Velký pozemek poskytuje dostatek prostoru pro různé možnosti využití. Ideální poloha v řadové zástavbě a dostupná doprava po silnici a autobusem dále zvyšují atraktivitu této investice. S výhodnou lokalitou a stabilní návratností je tato nemovitost skvělou příležitostí pro investory k realizaci dalších RD na pozemku, nebo případné rozparcelování a prodej po částech.

 

Lokalita / blízké okolí

Dům je ve strategické lokalitě, s dobrou dostupností - dojezdem cca 20 minut do Znojma, 30 minut do Brna a 1,5 hodiny do Vídně.. V obci najdeme, potraviny – obchod, hřiště, mateřsko a základní školu, autobusovou zastávku. Jedná se o lokalitu, kde je příjemné bydlení. Z pohledu obyvatelstva se jedná o bezproblémové okolí. V okolí domu se dále nachází cyklostezka.

 

Parkování / doprava

Samotná lokalita má výbornou dopravní dostupnost do centra Brna vlakem,  po rychlostí a dálnici do Znojma a Vídně. Možnost parkovat je přímo u domu na veřejných parkovištích. Vynikající dopravní dostupnost zajišťují dále zastávka MHD, která je kousek od domu.

 

Náklady / Financování

Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru.

Vzhledem ke svému stavu, poloze a velikosti, je dům vhodný jak pro pohodlné rodinné bydlení, tak i jako výborná investice. Bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady.

Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme více informací a domluvíme si termín prohlídky.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Dům

informace

1945
Rok dokončení stavby
1
Pater
Cihlová

Konstrukce budovy

 

Pozemek 7438m²

informace

Vhodné k investlici / rozdělení na 4 další stavební parcely

 

 

 

Cena

,- Kč

RD s pozemek a možností stavby 7438m²

2024 © Adam Trčka - All Rights Reserved