Rekreační objekt s krásným výhledem na Sněžku

1469m² pozemek, 200m² zastavěná plocha, 2 objekty s kapacitou 24 osob

1228m²

Plocha pozemku

308m²

zastavěná plocha

2

Počet objektů

26

Kapacita

Videoprohlídka

Nemovitost

Jako vybraný zástupce majitele Vám zprostředkujeme velmi zajímavou investiční příležitost ke koupi rekreačního areálu, nacházejícího se v městě Zacléř - „, brány Krkonoš “ 
Oblíbená a vyhledávaná rekreační oblast leží v podhůří Krkonoš - v nadmořské výšce kolem 600 m pod Žacléřským hřbetem, okrese Trutnov v Královéhradeckém kraji.

 

Více

 

Celý komplex se rozkládá na ploše o výměře 1.228 m2 , z toho zastavěná plocha tvoří 308 m2.

K areálu náleží parkoviště a zpevněné plochy kolem celého objektu, který je v dobře udržovaném stavu.

Areál je provozován za účelem zavedeného a zařízeného ubytování pro rodiny s dětmi, nebo firemní setkání v klidném prostředí, a nebo třeba partou přátel, a to ve dvou chalupách s kapacitou 13 osob / objekt. 

 

Chalupy / stav a dispozice

V objektu se nachází 2 komplexy budov ke komerčnímu využití:

- V první chalupě s kapacitou 12 osob ( 186 m2 Podlahové plochy ) najdeme jeden dvoulůžkový a dva čtyřlůžkové pokoje. V obývacím pokoji je prostorný rozkládací gauč který může dále sloužit jako přistýlka pro 2 osoby.

Sociální zařízení: V domě jsou k dispozici kompletní sociální zařízení. V přízemí se nachází koupelna s rohovou vanou a samostatným WC. V prvním patře najdete druhé WC. V odpočívárně je navíc k dispozici sprcha, kterou využívají hosté při saunování.

Vybavení chalupy: V domě je velmi dobře vybavená kuchyňská linka s jídelním koutem, kde je také obývací pokoj s krbem. V obývacím pokoji je prostorný rozkládací gauč. V přízemí se nachází místnost pro umístění lyžařského vybavení nebo kol. Pobyt Vám také může zpříjemnit menší posilovna, nově vystavěná sauna a odpočívárna, ze které máte přímý vstup na prostornou terasu. Na zahradě je bazén, dětské pískoviště, prolézačky, skluzavka a trampolína. Pod pergolou máme vystavěný krb pro zpříjemnění Vašich večerů.

Vytápění: Celý objekt je vytápěn ústředním elektrickým topením. Pro zpříjemnění a úsporu je možné zatopit si v krbu s výměníkem.

- Druhá zděná chalupa ( 154 m2 ) je ve stavu dokončované kompletní rekonstrukce, kde bude obdobná kapacita jako u první chalupy.

 

Lokalita / blízké okolí

Areál je ve skvělé lokalitě s krásným výhledem na samotnou horu Sněžku.

Výlety, atrakce, zábava:

Blízká lyžařská střediska: Ski areály Prkenný důl - Arakis, Prkenný Důl - Bret Family SkiPark, Horní Albeřice, Třešňovka - Horní Maršov, Svoboda nad Úpou, Mladé Buky , Pěnkavčí vrch, Petříkovice, Košťálka.

Lyžování: Mladé Buky, Pěnkavčí Vrch, Petříkovice, Malá Úpa, Velká Úpa, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Špindlerův Mlýn atd.

Výlety: Adršpašské skály, Pec pod Sněžkou, Sněžka, Špindlerův Mlýn, Pevnost Stachelberg, Areály Bret, naučná stezka Rýchory a Arakis v Prkenném dole nebo wellness resort v polském městečku Karpacz, ZOO a Safari ve Dvoře Králové a mnoho dalšího.

Možnosti koupání: aquacentrum Jánské Lázně, jezero Bukówka, koupaliště Retro park Sejfy, koupaliště Petříkovice, Trutnov - Pekelský rybník, aquapark Trutnov, bazén Trutnov, rybník Dolce, koupaliště Čistá, koupaliště Malé Svatoňovice, jezero Kuprovka, rybník Podháj, koupaliště Radeč - Úpice, rybník Buchťák, koupaliště Teplice nad Metují.

 

Parkování / doprava

Parkování na soukromém pozemku pro 5 vozů.

Město Žacléř je dostupné veřejnou dopravou ( autobusová stanice nebo vlakové nádraží ). 

Doprava: Praha 170 km /  2hod., Brno 200 km / 03hod. , Ostrava 290 km / 3:30hod.

 

Financování / náklady / výtěžnost

Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního specialisty, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru.

Náklady na provoz: 3 000 Kč/měsíc (úklid, posekaní trávy, starost o bazén, praní, předávání aj.)

Současná výtěžnost je 27.000,- Kč /měsíc/objekt. Plná obsazenost, možnost dalšího rozšíření pro celoroční (mimosezónní) vytížení - Wellness (již je nově sauna, odpočívárna, příprava na vířivku). Zahájena spolupráce s českými cestovními kancelářemi a portálem Slevomat.

 

Ostatní
Bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady.

Výborné komerční využití s možností dalších výstaveb a velmi zajímavá investiční příležitost s velkým potencionálem. 

Kompletní servis.

Doporučujeme

Budovy

informace

2022
Rok dokončení stavby
2
Pater
Cihla, tvárnice

Konstrukce budovy

 

Cena

10.200.000,- Kč

Rekreační objekt s krásným výhledem na Sněžku

Sněžná 255, 542 01 Žacléř

2024 © Adam Trčka - All Rights Reserved