Výjimečná investiční příležitost

výrobně skladový areál

7.402

POZEMEK PLOCHA m²

1.323

ZASTAVĚNÁ PLOCHA m²

2+

Objektů

Velký

POTENCIÁL

Nemovitost

Výjimečná investiční příležitost – prodej komerčního/průmyslového areálu Hrachov Jako vybraný zástupce majitele Vám zprostředkujeme velmi zajímavou investiční příležitost ke koupi komerčního areálu nacházejícího se přibližně 60 km jižně od Prahy, v okrese Příbram, Středočeském kraji, obci Hrachov.

 

Více

 

Celý komplex se rozkládá na ploše o výměře 7 402 m2 , z toho zastavěná plocha tvoří 1 323 m2.

K areálu náleží velké parkoviště a zpevněné plochy kolem celého objektu včetně asfaltové cesty vedoucí areálem. Celý areál je v dobře udržovaném stavu.

Areál je provozován za účelem zavedené a zařízené reklamní výroby s 27letou tradicí, kde se nabízí možnost odkupu sladových zásob a strojního vybavení a případné pokračování ve výrobě. V případě následného rozprodeje se může jednat o velmi zajímavou a rychlou návratnost.

V objektu se nachází 2 komplexy budov ke komerčnímu využití:

- V první zděné hale (577 m2) najdeme kanceláře, šatny zaměstnanců, kuchyňku a vlastní soc. zázemí. Podlahy tvoří PVC a dlažba. Budova disponuje vlastním parkovištěm před objektem.

- Druhá zděná hala ( 732 m2 ) se skládá převážně ze skladů s dílnami a kancelářských prostor. Podlahy jsou v provozních prostorech betonové s potěrem, v kancelářích PVC a v soc. zařízeních je keramický obklad.

Vhodné pro výrobu, skladovací prostory / logistiku, distribuci, eshop,  apod.

Každý z objektů má kotel na pevná paliva, připojení – voda, plyn, soc. zázemí. El. 3x80A

Dále se nabízí možnost rozšíření o 2 montované skladové haly - rozložené (cca 12x24m a 16x36m, výška 6m), kde k jedné je hotový projekt k výstavbě na pozemku).

Druhá zatím nerealizovaná. Na souboru pozemků se nachází vlastí vodárna a rybník (360 m2) s možností realizace rekreačního objektu. Rovněž lze celý komplex rozšířit, a to přikoupením okolních pozemků.

Výborné komerční využití s možností dalších výstaveb a velmi zajímavá investiční příležitost s velkým potencionálem.

Financování zajistíme.

Kompletní servis.

Doporučujeme

Geometrický plán

informace

 

Výkaz výměr dle katastru nemovitostí

informace

 

Cena

Na dotaz

Výjimečná investiční příležitost

2024 © Adam Trčka - All Rights Reserved