Mimořádná investiční příležitost víceúčelového objektu v jedné z nevyhledávanějších částech Brna

380,5

POZEMEK PLOCHA m²

81

ZASTAVĚNÁ PLOCHA m²

3

POČET PODLAŽÍ

7

POČET PARKOVÁNÍ

Nemovitost

Jako vybraný zástupce majitele nabízíme exkluzivně k prodeji mimořádnou investiční příležitost víceúčelové stavby v jedné z nevyhledávanějších a investičně nejzajímavějších Brněnských částí - Lesná, ulici Okružní, v blízkosti spádových lokalit - Soběšice a Útěchov.

 

Více

 

Popis objektu / stavebně-technický stav
V rámci jednoho bloku sousedí tato budova s vedlejším objektem a z druhé strany na něj navazuje parkoviště se 7 parkovacími stání.
Objekt čtvercového půdorysu se třemi nadzemními podlažími s plochou střechou byl dokončen v roce 1974. Rozsáhlá rekonstrukce proběhla v roce 2012  (nové výlohy, okna, dveře, podlahy, soc. zařízení na každém patře, nové rozvody elektřiny a plyn. vytápění) a to za použití velmi kvalitní materiálů a moderních zařízení. V roce 2016 proběhlo zateplení objektu. Zateplení střechy a rekonstrukce ateliéru ve 3. patře proběhla v r. 2020. Dále byly prováděny drobné opravy a běžná údržba.

Celková užitná plocha činí cca 194m², zastavěná plocha činí 81m².
K objektu patří pozemek o výměře 168m² se zpevněnou plochou z asfaltu, který je rozdělen na 7 parkovacích míst, z nichž část je pronajímána nájemcům.
Dále k objektu náleží podíl na pozemku, který přímo s budovou sousední.

Dispozice objektu:
Vstup do jednotky je umožněn z jižní strany objektu, kde všechna nadzemní podlaží jsou propojena schodištěm.
1.NP - zde se nachází nájemce provozující prodejnu a servis kol o celkové výměře 54,5m². Prostor  s velkoplošnou výlohou a přímým vstupem z frekventované ulice.
2.NP - nájemce veterinární ordinace. Prostor o výměře 48,15m² je rozdělen na čekárnu, ordinační prostor o dvou místnostech se vstupem na balkón.
3.NP - bylo zrekonstruováno a stavebními úpravami upraveno na bytovou jednotku o dispozici 2+kk s celkovou výměrou 49,8m².

Lokalita / blízké okolí
Výborná dostupnost, atraktivní lokalita na velmi strategickém a frekventovaném místě.
Předností je jistě samo strategické umístění stavby v bytové zóně a blízkost spádových lokalit - Soběšice a Útěchov.
Přímo v místě je veškerá paleta občanské vybavenosti. V těsné blízkosti se nachází Supermarket BILLA, zastávky MHD, restaurace, veškerá paleta občanské vybavenosti.

Financování / investice
Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru.
Vzhledem k poloze a širokým možnostem využití objektu od krátkodobého/přechodného ubytování, po dlouhodobé pronájmy, či pokračování v pronájmu nebytových prostor pro ordinace, prodejny nebo kanceláře, jde o ideální investici, která budoucímu majiteli zajistí zhodnocení, a to jak v krátkodobé, tak dlouhodobé perspektivě.

Jiné
Nemovitost je bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady. Veškeré inženýrské sítě.
Vhodné jako investice nebo pro vlastní podnikání a bydlení. Možnost zajištění pronájmů. Kompletní servis. Výborné komerční využití.

Pro více informací, bližší seznámení s dokumentací nebo samotnou prohlídku, mě neváhejte kontaktovat.

Budova

informace

1975
Rok dokončení výstavby
2016
Rok rekonstrukce
3
Pater

Cena

19.800.000,- Kč

Mimořádná investiční příležitost víceúčelového objektu v jedné z nevyhledávanějších částech Brna

2024 © Adam Trčka - All Rights Reserved