Byt 3+1 v osobním vlastnictví s balkonem

ul. Merhautova, Brno - Černá Pole

77,27

UŽITNÁ PLOCHA m²

+ 2,69

BALKON PLOCHA m²

3,86

SKLEP

1/5

UMÍSTĚNÍ PODLAŽÍ

Nemovitost

Jako vybraný zástupce majitele nabízíme ve výhradním zastoupení majitele k prodeji prostorný byt 3+1 po částečné rekonstrukci v osobním vlastnictví s balkonem, nacházející se v cihlovém domě na strategickém místě – Brně-střed, ulici Merhautova, Černá Pole s výbornou dostupností do centra.

 

Více

 

Byt / stav a dispozice
Nabízený prostorný byt o dispozici 3+1 je výborně dispozičně řešen. Všechny místnosti mají samostatné vstupy z předsíně, kde z kuchyně je vstup na balkon s výhledem do zeleně vnitrobloku a také do velmi praktické menší místnosti, která může dále sloužit jako domácí kancelář ( home-office ), případně lze o tuto místnost rozšířit prostory kuchyně.  Byt o celkové výměře 79,96m² ( 73,41m² + balkon 2,69m² a sklep 3,86m² ) je po částečné zdařilé rekonstrukci, která spočívala v roce 2010 rekonstrukcí koupelny a WC, novými rozvody odpadů a instalací vodoměru. V roce 2020 proběhla výměna elektrorozvaděče a instalace vedení elektřiny do koupelny a kuchyně v mědi, výměnou podlah v bytě, instalací vestavěného nábytku na míru do předsíně a nového ohřívače vody. V roce 2021 pak došlo k výměně vchodových dveří do bytu. Byt je nyní vyklizený a připravený pro nového majitele. V koupelně je vana a umyvadlo se zrcadlem. WC je oddělené zvlášť. Předností bytu je dále i zděný sklep v suterénu domu.

Dům / stav a orientace
Dům prošel revitalizací, která spočívala v roce 2013 výměnou oken v bytech a společných prostorech za plastová a výměnou vchodových dveří. V roce 2014 přeběhlo celkové zateplení fasády domu a rekonstrukce balkonů. V plánu oprav je dále výmalba společných prostor. Byt v domě je situovaný ve zvýšeném přízemí - 1.NP/5, kde orientace bytu přináší dostatek světla do všech místností. Okna ložnice jsou orientovaná na západ, pokoj s kuchyní pak na východ s výhledem do zeleně. V domě je možné využít společné prostor vnitrobloku.

Lokalita / blízké okolí
Byt je ve skvělé lokalitě, kde v docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost. V těsné blízkosti se nachází zastávka MHD, potraviny – večerka, restaurace, kavárny, parky Schreberovy zahrádky, Tišnovka a mnohé další.
V okolí domu se dále nachází dětská a Vojenská nemocnice, mateřská školka, hřiště, venkovní posilovny aj. Jedná se jistě o lokalitu, kde je příjemné bydlení. 
Centrum Brna a blízkost univerzitních fakult, jako Mendelovy fakulty – Lesnické a dřevařské + Agronomické a provozně ekonomické, dělá z bytu i výbornou investici na pronájmy.
Jedná se o vyhledávanou lokalitu, kde je příjemné bydlení.

Parkování / doprava
Samotná lokalita má výbornou dopravní dostupnost do centra Brna. Možnost parkovat je přímo u domu na veřejných parkovištích. Vynikající dopravní dostupnost zajišťují dále zastávka MHD, která je přímo u domu.

Náklady bytu / Financování
Na byt jsou nízké měsíční náklady s užíváním bytu spojené, a to včetně fondu oprav: 2700,-Kč ( 3 osoby ) + plyn a elektřina. Náklady na bydlení snižuje i samostatný způsob vytápění topidly WAW.
Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru.

Vzhledem ke své poloze i dispozici je byt vhodný jak pro pohodlné bydlení, tak i jako výborná investice především na pronájmy. Byt je bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady.

Doporučujeme prohlídku tohoto velice pěkného bytu.

Budova

informace

5
Pater
6

Bytů

 

 

Společné prostory:  vnitroblok 

Stav fondu oprav k 31.12.2020 byl: + 387.917,70 Kč

Úvěr domu k 31.12.2020 byl: - 821.524,81 Kč.

Anuita bytu splacena.

Cena

6.750.000,- Kč

Byt 3+1 v osobním vlastnictví s balkonem

2023 © Adam Trčka - All Rights Reserved